23.09.2020

G-IDSS та MIMAMORI – ми запобігаємо несправності та захищаємо ваше авто від ремонту, а вас від втрати часу та коштів

Використовуючи оригінальний діагностичний прилад ISUZU G-IDSS в поєднанні з системою аналізу даних керування транспортомMIMAMORI, в нас є можливість спостерігати та тримати під контролем кожний робочий параметр вашого авто. Завдяки цьому, ми можемо працювати на упередження – попереджати несправність до її виникнення та зберегти ваше авто від ремонту, а вас від втрати часу та коштів.

Робота G-IDSS 

Основні функції оригінальної діагностичної програми:

  • Діагностика кожної системи;
  • Програмування модулів управління — Еквівалент SPS;
  • Завантаження даних з Mimamori / DRM;
  • Доступні електричні схеми: ETM (Electrical Troubleshooting Manual);
  • Доступне постійно оновлене керівництво з ремонту;
  • Надходження та розподілення останніх даних після оновлення програмного забезпечення через Інтернет;
  • Дистанційна технічна підтримка. 

 Інтерфейс відображення роботи G-IDSS  

 

Інтерфейс відображення звітів G-IDSS - 2

Як працює система MIMAMORI та її переваги

MIMAMORI – це новітня технологія, розроблена відносно нещодавно та застосована на кожному авто, на якому встановлюється комп’ютерне програмне забезпечення від ISUZU. Протягом експлуатації MIMAMORI збирає, аналізує та вивчає інформацію про роботу двигуна, трансмісії та гальм; реєструє середню швидкість, максимальну швидкість та середнє споживання палива під час руху по місту та шосе; записує середню кількість разів відкривання та закривання дроселю в різних режимах руху, характер роботи гальм; реєструє час простою і витрати палива на холостому ході, записує частоту використання кожної передачі, кількість обертів двигуна під час руху вгору тощо. На базі отриманої інформації система формує звіт, який зчитується діагностичним приладом ISUZU G-IDSS та надається користувачеві. 

Інтерфейс звіту MIMAMORI

Додатково отримані дані всебічно оцінюються технічним авторизованим спеціалістом ISUZU-ATAMAN, адже зафіксовані показники різкої зміни швидкості або частоти раптового гальмування можуть бути підказкою для зміни техніки керування, насамперед для безпеки водія та інших учасників дорожнього руху. Після вивчення отриманої інформації, спеціаліст підготує для керівника автопарку та водія пропозиції, щодо покращення споживання палива, рекомендації по техніці водіння, які сприятимуть зменшенню зносу транспортного засобу та допомагатимуть продовжити термін експлуатації й зменшити витрати на ремонт.

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.