до низу

Про нас

Група компаній «ISUZU ATAMAN УКРАЇНА» складається з трьох підприємств, які з 1999 року представляють бізнес японської корпорації ISUZU в Україні:

  • АТ «ІСУЗУ-АТАМАН УКРАЇНА» — виробник автобусів ISUZU-ATAMAN та вантажних автомобілів ISUZU, заснований японськими компаніями ISUZU, SOJITZ та корпорацією Богдан у 2006 році. Підприємство володіє ліцензією на виконання операцій з фінансового лізингу.
  • ТОВ «КОМТРАНСКОМПЛЕКТ» — офіційний дистриб'ютор комерційного транспорту, запасних частин ISUZU та гарантійне, післягарантійне обслуговування продукції ISUZU та ATAMAN в Україні.
  • АТ «Черкаський автобус» — виробник автобусів «ATAMAN» та вантажних автомобілів ISUZU. Рік заснування - 1966

Основний принцип нашого бізнесу полягає у повазі до кожного клієнта через надання

послуги у вигляді реалізації техніки та кваліфікованого супроводу протягом усього терміну її експлуатації.

Якість, безпека та комфорт — фундамент нашої продукції

Розробку кожної моделі ми починаємо з вивчення необхідних характеристик, які будуть корисні нашим покупцям. Спираючись на багаторічний успішний досвід японських та інших партнерів, проектуючи кожну одиницю техніки ми розраховуємо на якісний та довготривалий термін її користування. В конструкцію закладаються сучасні параметри безпеки, екологічності та комфорту.

Виробництво продукції здійснюється на сучасному обладнанні висококваліфікованими співробітниками та інженерами, які багато років працюють на підприємстві та цінують свою справу.

Інноваційний підхід та постійне вдосконалення виробництва

Запровадження на підприємстві системи «КАЙДЗЕН» дозволило підвищити рівень якості та збільшити кількість випуску транспортних засобів. Завдяки такому результату, завод підписав ліцензійну угоду та отримав право на використання торговельного знаку ISUZU на продукції. Для досягнення необхідних результатів наші та японські інженери наполегливо працювали протягом 6 місяців. Завдяки функціонуванню системи ми уможливили безперервне вдосконалення процесів виробництва та якості продукції і в подальшому.

Завдяки технічній співпраці та можливості запроваджувати інноваційні системи наша продукція посідає своє місце серед лідерів на ринку.

Ми також постійно вдосконалюємо реалізацію транспортних засобів, надаючи покупцеві можливість отримати потрібний йому продукт за допомогою різних програм фінансування у найкоротші терміни.

Нас знають та довіряють

Довготривалий попит покупців на нашу продукцію в Україні та за її межами є найвищим ступенем довіри для нас. Маючи досвід експорту та супроводу експлуатації техніки ми беремо участь в державних закупівлях як в Україні, так і в інших країнах, в тому числі за кошти світових фінансових установ.

Система супроводу експлуатації заснована на принципах постійного вдосконалення процесів сервісу та гарантії, індивідуальному підході до кожного клієнта та використанні найсучасніших методів і технологій японського виробника. Наші інженери постійно вдосконалюють свої знання на навчаннях та тренінгах в Японії та інших державах.

Сучасне обладнання для діагностування та визначення проблем в експлуатації техніки допомагають нашим професіоналам вирішити будь-яке питання максимально швидко. Ми забезпечуємо наших клієнтів виключно оригінальними запчастинами, які завжди є у достатній кількості на наших складах.

Наш крок у майбутнє із досвідом минулого

Ми вирішили не обмежуватися лише автобусами та вантажівками, почавши новий проект імпорту та продажу сучасних пікапів ISUZU D-MAX, що користуються великою популярністю у світі. Для нашого бізнесу це амбіційний крок до розширення ланки техніки ISUZU в Україні та початок довгого шляху від імпорту техніки до її виробництва, як це відбувалося з іншими нашими проектами.

Ми не збираємось зупинятись на досягнутому і хоча наші кроки невеликі, але поступові й незворотні. Як кажуть на Сході, на довгому шляху черепаха завжди обганяє зайця завдяки постійному руху й наполегливості.

дивитись більше
about image

Історії компаній

Початок співробітництва з ISUZU MOTORS LIMITED та SOJITZ Corp. Розробка конструкції та виготовлення першого зразка автобуса на базі ISUZU NQR71 який отримав назву А091 «БОГДАН»
1999 рік
Перший 1000-ий автобус на базі ISUZU зійшов з конвеєра «Черкаського автобусу». Початок виробництва і продажів вантажівок ISUZU (NQR71). Початок виробництва наступної моделі автобуса – А092 (екологічний стандарт ЄВРО-2 та ЄВРО-3), а також автобусів середнього класу на базі ISUZU LT133/132 – А144 (міський) та А145 (приміський).
2003 рік
Початок продажів автобусів на експорт. Перші автобуси експортували в Росію та Білорусію.
2004 рік
Перші автобуси експортували в Грузію, Вірменію, Молдову та Казахстан.
2005 рік
Створення спільного японсько-українського підприємства «Автомобільна компанія Ісузу, Україна». Перші автобуси експортували в Азербайджан.
2006 рік
Впровадження японської системи якості «Кайдзен» на заводі «Черкаський автобус». Прийняли участь та перемогли в тендері ЄБРР на поставку в Тбілісі 750 автобусів.
2007 рік
Початок продажів вантажівок ISUZU нового покоління 700Р – NLR85. Завод почав виробляти 280 автобусів та 100 вантажних автомобілів в місяць. Всього за рік було вироблено 2880 автобусів та 1200 вантажних автомобілів.
2008 рік
Початок продажу вантажівок ISUZU нового покоління 700Р – NMR85, NPR75. Початок серійного виробництва нової моделі автобуса – А093.
2010 рік
Вихід бізнеса ISUZU з корпорації «Богдан». Ребрендинг: автобуси від «Черкаського автобуса» на агрегатній базі ISUZU відтепер називаються – ATAMAN. Заснування ТОВ «КОМТРАНСКОМПЛЕКТ» початок впровадження системи супроводу експлуатації продукції після продажу.
2011 рік
Початок масового виробництва автобусів з двигуном ISUZU на природному газі (CNG) та нової моделі туристичного автобуса А096.
2014 рік
Початок продажів вантажівок ISUZU NQR90 та вантажівок серії F – ISUZU FVR34.
2015 рік
50 років ЧЕРКАСЬКОМУ АВТОБУСУ та 100 років ISUZU MOTORS Ltd. Початок серійного виробництва нових рестайлінгових моделей автобусів А092Н6 (міський) та А09216 (приміський).
2016 рік
«Автомобільна компанія Ісузу, Україна» приєдналася до структури бізнесу та отримала назву «ІСУЗУ-АТАМАН УКРАЇНА».
2018 рік
Початок надання послуг фінансового лізингу компанією ІСУЗУ-АТАМАН УКРАЇНА. Нові повнопривідні моделі – вантажівка NPS75 та шкільний автобус D093S201.
2019 рік
Старт продажу пікапів ISUZU D-MAX. Новий спеціалізований автобус DA9016 підвищеної прохідності.
2020 рік

Історiя

Ми в цифрах:
0
5
0
5
2
0
2
0

ВИГОТОВЛЕНО АВТОБУСІВ

21293

одиниць

ВИГОТОВЛЕНО КОМЕРЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ

421

одиниць

НОМЕНКЛАТУРА МОДЕЛЬНОГО РЯДУ

17

одиниць

НА РИНКУ УКРАЇНИ

20+

років

Завжди поруч з вами!

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.