Партнери

ОСНОВНІ ПАРТНЕРИ
Isuzu Motors Limited

Isuzu – відіграє значну роль у світі, як виробник комерційних транспортних засобів, легких комерційних транспортних засобів та дизельних двигунів.

Sojitz Corporation

Sojitz Corporation – це японська торгова компанія зі штаб-квартирою в Токіо. Працює в багатьох галузях промисловості та займається розвитком операційної діяльності торгових компаній в регіонах Японії та по всьому світу.

Isuzu Motors International Operations (Thailand) Co.,Ltd.

Isuzu Motors International Operations (Thailand) Co.,Ltd. – це міжнародний експортер легких вантажних транспортних засобів та запасних частин ISUZU

ПАРТНЕРИ З ВИРОБНИЦТВА
СферосЕлектрон

«Сферос-Електрон» є єдиним в Україні виробником кліматичних систем для автотранспорту: рідинних обігрівачів різних типів для автобусів, вантажних та комерційних автомобілів, будівельної та спеціальної техніки.

Thermo King

Thermo King пропонує широкий вибір продуктових рішень, спеціально призначених для галузі контролю температури транспорту

КАМОЦЦИ

КАМОЦЦИ, це безумовний лідер на ринку пневматики пропонує широкий вибір пневматичного обладнання, комплексні рішення в сфері автоматизації технологічних процесів та виробництв

WABCO

Компанія WABCO, це Європейський постачальник електронних систем: гальмування, стабільності, підвіски та передач для важких комерційних транспортних засобів.

Helios

Компанія Helios виробляє лакофарбову продукцію та є частиною компанії KANSAI PAINT, одного з провідних світових виробників фарб та покриттів, які обслуговують базу клієнтів по всьому світу.

MOL

Компанія MOL, це постачальник високоякісних мастильних матеріалів по всьому світу з повним спектром послуг та надійною логістичною базою

ФІНАНСОВІ (ЛІЗИНГОВІ) ПАРТНЕРИ
Публічне акціонерне товариство акціонерний банк «Укргазбанк»

Укргазбанк, це провідний ЕКОбанк України, який піклується про довкілля, фінансуючи проєкти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

АТ «КРЕДОБАНК»

КРЕДОБАНК, це банк, який пропонує своїм Клієнтам сучасні фінансові рішення, та зосереджений на обслуговуванні роздрібних клієнтів та підприємств малого та середнього бізнесу.

Акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль»

Райффайзен Банк Аваль є частиною банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ», Австрія. Банк пропонує широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг, якими користуються понад 2,5 млн клієнтів.

ПрАТ Страхова компанія «Арсенал Страхування»

Арсенал Страхування, це група однодумців, які йдуть до єдиної мети, команда професіоналів страхового бізнесу. Компанія 12 років успішно розвивається і функціонує на страховому ринку України

Приватне акціонерне товариство «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна»

ІНГО Україна має 25- річний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи провідні позиції за сумами виплат страхових відшкодувань, Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ВУСО»

ВУСО, це команда з 400 професіоналів, які працюють для Клієнтів в 31 представництві по всій Україні. Інноваційна компанія ВУСО один з лідерів online-продажів на українському страховому ринку

Приватне акціонерне товариство «СТРАХОВА ГРУПА «ТАС»

СТРАХОВА ГРУПА «ТАС» сьогодні Приватне акціонерне товариство «Страхова Група «ТАС» (далі — СГ «ТАС») входить до десятки лідерів вітчизняного страхування, демонструючи стабільно високі фінансові результати. Забезпечити захист — головна мета Страхової Групи «ТАС».

ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ "РАДА ІНВЕСТ"

РАДА ІНВЕСТ - сучасна лізингова компанія. Надаючи фінансові ресурси українським підприємствам, ми прагнемо сприяти зростанню виробництва і розвитку національної економіки

ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ ТОВ «БОГДАН-ЛІЗИНГ»

Лізингова компанія ТОВ «БОГДАН-ЛІЗИНГ» заснована в 2004 році, надає послуги фінансового лізингу, де предметом лізингу виступають: транспортні засоби (автобуси, вантажівки, легкові автомобілі), спеціалізована техніка, та інше.

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.