до низу

Про компанію

Група компаній «ISUZU ATAMAN УКРАЇНА» складається з трьох підприємств, які з 1999 року представляють бізнес японської корпорації ISUZU в Україні:

  • АТ «ІСУЗУ-АТАМАН УКРАЇНА» — виробник автобусів ISUZU-ATAMAN та вантажних автомобілів ISUZU, заснований японськими компаніями ISUZU, SOJITZ та корпорацією Богдан у 2006 році. Підприємство володіє ліцензією на виконання операцій з фінансового лізингу.
  • ТОВ «КОМТРАНСКОМПЛЕКТ» — офіційний дистриб'ютор комерційного транспорту, запасних частин ISUZU та гарантійне, післягарантійне обслуговування продукції ISUZU та ATAMAN в Україні.
  • АТ «Черкаський автобус» — виробник автобусів «ATAMAN» та вантажних автомобілів ISUZU. Рік заснування - 1966

Основний принцип нашого бізнесу полягає у повазі до кожного клієнта через надання послуги у вигляді реалізації техніки та кваліфікованого супроводу протягом усього терміну її експлуатації.

Якість, безпека та комфорт — фундамент нашої продукції

Розробку кожної моделі ми починаємо з вивчення необхідних характеристик, які будуть корисні нашим покупцям. Спираючись на багаторічний успішний досвід японських та інших партнерів, проектуючи кожну одиницю техніки ми розраховуємо на якісний та довготривалий термін її користування. В конструкцію закладаються сучасні параметри безпеки, екологічності та комфорту.

Виробництво продукції здійснюється на сучасному обладнанні висококваліфікованими співробітниками та інженерами, які багато років працюють на підприємстві та цінують свою справу.

Інноваційний підхід та постійне вдосконалення виробництва

Запровадження на підприємстві системи «КАЙДЗЕН» дозволило підвищити рівень якості та збільшити кількість випуску транспортних засобів. Завдяки такому результату, завод підписав ліцензійну угоду та отримав право на використання торговельного знаку ISUZU на продукції. Для досягнення необхідних результатів наші та японські інженери наполегливо працювали протягом 6 місяців. Завдяки функціонуванню системи ми уможливили безперервне вдосконалення процесів виробництва та якості продукції і в подальшому.

Завдяки технічній співпраці та можливості запроваджувати інноваційні системи наша продукція посідає своє місце серед лідерів на ринку.

Ми також постійно вдосконалюємо реалізацію транспортних засобів, надаючи покупцеві можливість отримати потрібний йому продукт за допомогою різних програм фінансування у найкоротші терміни.

Нас знають та довіряють

Довготривалий попит покупців на нашу продукцію в Україні та за її межами є найвищим ступенем довіри для нас. Маючи досвід експорту та супроводу експлуатації техніки ми беремо участь в державних закупівлях як в Україні, так і в інших країнах, в тому числі за кошти світових фінансових установ.

Система супроводу експлуатації заснована на принципах постійного вдосконалення процесів сервісу та гарантії, індивідуальному підході до кожного клієнта та використанні найсучасніших методів і технологій японського виробника. Наші інженери постійно вдосконалюють свої знання на навчаннях та тренінгах в Японії та інших державах.

Сучасне обладнання для діагностування та визначення проблем в експлуатації техніки допомагають нашим професіоналам вирішити будь-яке питання максимально швидко. Ми забезпечуємо наших клієнтів виключно оригінальними запчастинами, які завжди є у достатній кількості на наших складах.

Наш крок у майбутнє із досвідом минулого

Ми вирішили не обмежуватися лише автобусами та вантажівками, почавши новий проект імпорту та продажу сучасних пікапів ISUZU D-MAX, що користуються великою популярністю у світі. Для нашого бізнесу це амбіційний крок до розширення ланки техніки ISUZU в Україні та початок довгого шляху від імпорту техніки до її виробництва, як це відбувалося з іншими нашими проектами.

Ми не збираємось зупинятись на досягнутому і хоча наші кроки невеликі, але поступові й незворотні. Як кажуть на Сході, на довгому шляху черепаха завжди обганяє зайця завдяки постійному руху й наполегливості.

about-company-image about-company-image about-company-image
дивитись більше

ISUZU має багату історію

about-company-image
Історія компанії

Наша успішна історія почалася в 1999 році. Тоді почалося співробітництво АТ «Черкаський автобус»* і японських компаній світового рівня – ISUZU MOTORS LIMITED** та її партнера, корпорації NISSHO IWAI***...

 

детальніше
Документи і сертифікати
дивитись більше

Партнери

Isuzu Motors Limited

Isuzu – відіграє значну роль у світі, як виробник комерційних транспортних засобів, легких комерційних транспортних засобів та дизельних двигунів.

Sojitz Corporation

Sojitz Corporation – це японська торгова компанія зі штаб-квартирою в Токіо. Працює в багатьох галузях промисловості та займається розвитком операційної діяльності торгових компаній в регіонах Японії та по всьому світу.

Isuzu Motors International Operations (Thailand) Co.,Ltd.

Isuzu Motors International Operations (Thailand) Co.,Ltd. – це міжнародний експортер легких вантажних транспортних засобів та запасних частин ISUZU

детальніше
ГОЛОВНИЙ ОФІС

04073, м. Київ,вул. Сирецька, 9, корп. 1-Ф

+380 (44) 351 75 56 

Прокласти маршрут

 

ВИРОБНИЦТВО

18036 м. Черкаси, вул. Різдв'яна, 292 (В'їзд з вул. Чорновола)

+380 (472) 64 43 14

Прокласти маршрут

Документи для дизайнерів

Натиснувши на кнопку-посилання нижче ви маєте змогу завантажити інформацію брендбуку ISUZU ATAMAN. Якщо вам необхідні додаткові матеріали, то пропонуємо звязатись через пошту на сторінці контакти або через замовлення зворотного дзвінка на сайті.

завантажити брендбук ISUZU-АТАМАН

ISUZU і ATAMAN ЗАВЖДИ ПОРУЧ З ВАМИ

Ви шукаєте надійне авто, партнерство з брендом якого додасть додаткову вартість вашому бізнесу? Ми давно вже підготували для вас модельний ряд комерційного транспорту від відомого всесвітньовідомого японського бренду ISUZU для вантажних перевезень та українського бренду ATAMAN для пасажирських перевезень, продукція якого побудована на японській агрегатній базі. Широкий вибір вантажних автомобілів ISUZU від 3,2 тонни та автобусів малого та середнього класу ATAMAN для міста, міжміський I та ІІ класів, лінійку шкільного сегмента та туристичний, доповнив повнопривідний пікап ISUZU D-Max.
 Для вас ми створили мережу авторизованих дилерів та сервісних станцій технічного обслуговування (СТО), щоб надавати послуги з підбору автобусів та автомобілів з відповідними технічними характеристиками для виконання задач по перевезенню пасажирів, або виробництву надбудов для перевезення вантажу. Номенклатура надбудов таких як бортова платформа та бортова платформа з тентом; промтоварний, ізотермічний, рефрижераторний та спеціалізовані фургони; автовежа, цистерна, сміттєвози, постійно доповнюються варіаціями з індивідуальних замовлень. Наші спеціалісти підберуть авто, складуть разом з вами технічне завдання і виконають роботу за вашим замовленням. Обслуговування та супровід вашого автомобіля або автобуса після продажу в мережі авторизованих СТО по всій Україні та постійний склад оригінальних запасних частин ISUZU та ATAMAN додає вартості до транспорту наших брендів для вашого бізнесу.
 Наша продукція доступна завдяки гнучким фінансовим лізинговим пропозиціям для корпоративних та приватних клієнтів. Вона відповідає світовим стандартам якості, вироблена відповідно сучасних європейських вимог та з використанням технологій ISUZU, та пройшла сертифікацію в Україні.
 Прямо зараз телефонуйте нам за контактним телефоном:
або замовте зворотній дзвінок і ми зателефонуємо вам в найближчий час.
Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.