10.03.2020

Пікапи ISUZU D-Max тепер в Україні. Що про них варто знати

Офіційний дистриб'ютор японської техніки ISUZU ТОВ "КОМТРАНСКОМПЛЕКТ" почав поставляти на український авторинок повнопривідні пікапи D-Max, оснащені турбодизельними двигунами об'ємом 1.9 л екологічного класу Євро-6 (без системи Adblue) і двома варіантами КПП — 6-ступінчастою механікою та 6-ступінчастим автоматом.

 

Однією з головних переваг пікапів ISUZU є високий рівень активної і пасивної безпеки. Функція допомоги при старті в гору (HSA) вмикається автоматично на схилах для уникнення скочування пікапа, а контроль спуску з гори (HDC) дозволяє плавно з’їжджати з регульованою швидкістю, тоді як антиблокувальна гальмівна система (ABS), електронний розподіл гальмівних зусиль (EBD), допомога при гальмуванні (BA), система допомоги при буксируванні причепа (TSC) та прожекторні фари активно працюють, щоб водій завжди був готовий до потенційної небезпеки.

 

Інтелектуальний дизайн кабіни, який гарантує чудову видимість на дорозі, поєднується з її високою міцністю та шістьма подушками безпеки, що робить пікап ISUZU D-Max максимально безпечним для водія і пасажирів.

 

Ще одна перевага пікапів ISUZU - універсальність. Їх позашляхові властивості, а також можливість перемикання приводу під час руху дозволяють їм бути однаково ефективними у будь-якому місці, дорозі та для будь-якої мети: ремонту паркану на фермі, поїздки з сім'єю за місто, збір врожаю або перевезення складного спорядження для різноманітних видів діяльності.

 

Пікапи ISUZU будуються за технологіями, запозиченими безпосередньо з вантажівок. Шасі D-Max забезпечує більш впевнене утримання і рівновагу на дорозі при будь-яких умовах, з навантаженням або без нього. Випробування транспортних засобів мільйонами кілометрів на жорстких, реальних умовах гарантують, що кожен двигун, рама та компонент є досконалими.

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.