23.09.2020

Київтеплоенерго отримало автомобілі для ліквідації аварій тепломереж на базі ISUZU

 

У Polycar розробили і укомплектували три аварійно-відновлювальні машини (АВМ) на базі шасі ISUZU NPS 75 (4х4). Постачальником шасі виступила компанія ТОВ «Комтранскомплект» — офіційний дистриб'ютор вантажних автомобілів та пікапів ISUZU.

Всі три машини передані КП «Київтеплоенерго». Дані автомобілі допоможуть столичним ремонтним бригадам більш оперативно ліквідовувати аварії тепломереж. Закупівля цієї партії машин, їх проектування і комплектація стали можливими завдяки технічній підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проекту енергетичної безпеки.

Машини оснащені повним приводом, дизельним двигуном ISUZU 4HK1 потужністю 155 л. с. (Євро-5), п’ятиступінчастою механічною коробкою передач MYY5T та мають вантажопідйомність в 4,5 т. При цьому вони досить компактні, що важливо при роботі в міських умовах.

Фургони цих АВМ виготовлені у вигляді безкаркасної конструкції з сендвіч-панелей, розділених на два основних відсіки (пасажирський і технологічний, з нішами для обладнання ремонтників). Зовні передбачено необхідне сигнальне та освітлювальне обладнання. Сталеві бампери машин оснащені надійним захистом для стоп-сигналів та ліхтарів покажчиків повороту. Яскравий дизайн автомобілів розроблений для кращої видимості на дорогах.

У технологічному відсіку АВМ можна безперешкодно перевозити обладнання та інвентар, а освітлювальне пристосування над його входом в відсік може використовуватися в якості робочого прожектора під час виконання аварійних робіт в темний час доби. Вони передбачені з усіх боків фургона. Підлога у фургоні виконана з рифленого антиковзаючого металевого листа, в підлозі і в стінах передбачені кріплення для перевезення ручних інструментів. У кузові є повний комплект інструментів, необхідних для проведення ремонтних робіт.

Пасажирський відсік АВМ розрахований на бригаду з 6 чоловік, плюс водій та 2 пасажирських місця в кабіні.

Якщо Ви хочете замовити комунальну техніку, або дізнатися більше про автомобілі на базі шасі ISUZU, консультації можна отримати за телефоном: +380 (44) 351-75-58.

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.