23.09.2020

ISUZU — надійний помічник для комунальних служб міст та селищ

ТОВ «КОМТРАНСКОМПЛЕКТ» є офіційним дистриб'ютором комерційного транспорту та оригінальних запасних частин ISUZU, виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції ISUZU та ATAMAN в Україні.

Вже близько 20-ти років ми працюємо з різними комунальними підприємствами нашої країни й наразі маємо досить широкий асортимент спеціальної техніки на базі японських шасі ISUZU, які вирізняються своєю надійністю, якістю та довговічністю.

Характеристики та переваги шасі ISUZU

В Україні представлені шасі повною масою 5.5 - 9.5 т, з дизельними двигунами об’ємом від 3.0 до 5.2 л, екологічного стандарту ЄВРО-5 та ЄВРО-6. Кабіни шасі наявні у двох варіаціях — однорядна (з трьома місцями разом з водієм) та дворядна (з сімома місцями разом з водієм).

Для замовлення доступні автомобілі на базі наступних шасі: NMR 85, NPR 75, NPS 75 (повнопривідний — прим.), NQR 90.

Ці шасі мають ряд переваг:

  • висока маневреність в місті за рахунок безкапотного компонування;
  • висока продуктивність та паливна економічність;
  • простота в експлуатації;
  • надійність всіх систем автомобіля;
  • наявність всіх необхідних систем для безпечного керування автомобілем (ABC, ASR, EBD, EVSC);
  • високий моторесурс транспортних засобів ISUZU (1 млн км);
  • відсутність сажового фільтра та системи SCR (впорскування сечовини AdBlue).

 

Доступні варіанти транспортних засобів на шасі ISUZU

Наразі ТОВ «КОМТРАНСКОМПЛЕКТ» пропонує широкий спектр спеціалізованих транспортних засобів, надбудови для яких виготовляють партнери нашої компанії.

Аварійно-ремонтна (АРМ) та аварійно-відновлювальна машина (АВМ)

Аварійно-ремонтна та аварійно-відновлювальна машина для житлово-комунальних служб на базі шасі ISUZU NMR 85, NPR 75, NPS 75 та NQR 90.

Аварійно-рятувальна машина (АРМ)

Аварійно-рятувальна машина призначена для перевезення бригади рятувальників та їх обладнання до місць проведення аварійно-ремонтних, або рятувальних робіт на базі шасі ISUZU NPR 75, NPS 75 та NQR 90. 

Вакуумно-підмітальна машина

Вакуумно-підмітальна машина на базі ISUZU NPR75 призначена для прибирання дорожнього покриття вулиць та трас. З її допомогою можна збирати не тільки пил та бруд, але й таке сміття як каміння, папір, пакети і пластикові пляшки.

 

Сміттєвоз

Сміттєвоз із заднім завантаженням кузова, призначений для використання у комунальному господарстві міст та селищ. Для механізованого та ручного збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування, та механізованого розвантаження в місцях утилізації.

Спеціальне обладнання сміттєвоза монтується на шасі ISUZU NQR 90.

Автопідйомник

Можливі для встановлення автопідйомники висотою до 35 м. Моделі платформ для висотних робіт відповідають всім європейським стандартам якості та безпеки. Всі рухомі елементи й агрегати виконані з високоміцної сталі, яка гарантує довготривалий термін служби.

На вибір пропонується кілька варіантів виконання автогідропідйомників, залежно від завдань та умов роботи: колінчаті, телескопічні або комбіновані.

 

Автоевакуатори

Призначені для завантаження/розвантаження та евакуації різних легкових транспортних засобів або МАФів. Встановлюються на всі згадані вище шасі.

Можливі наступні виконання:

  • стандартне – навантаження здійснюється за допомогою тросової лебідки, а виїзд по висувним трапам;
  • з краном-маніпулятором;
  • із зсувною платформою.

Автоцистерни

Призначені для перевезення харчових продуктів або світлих нафтопродуктів (об’ємом від 2 м³ до 5 м³) . Встановлюються на всі вищезгадані шасі.

Пожежні автомобілі

Автомобіль призначений для швидкої доставки пожежного обладнання та бойового розрахунку до місця неконтрольованого горіння. Дворядна кабіна має підвищену місткість і дозволяє розмістити до 7 осіб. Всі посадочні місця обладнані триточковими ременями безпеки.

Конструкція кабіни без перегородки забезпечує вільне спілкування водія та пасажирів другого ряду. Кабіна оснащена чотирма дверима з широкими прорізами і підніжками для швидкої і комфортної посадки та висадки екіпажу. Пожежний автомобіль виготовляється на базі шасі ISUZU NPR 75, NPS 75 та NQR 90.

Лісопатрульні автомобілі

Автомобілі призначені для патрулювання лісових масивів, доставки бригад та протипожежного обладнання до місць лісових низових пожеж і проведення усіх необхідних протипожежних робіт, пов’язаних з їх гасінням. Встановлюються на всі згадані вище шасі та на пікапи ISUZU D-Max.

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.