07.04.2021

Нова партія ISUZU D-Max на службі Нацполіції: подробиці

Національна поліція України отримала в своє розпорядження партію спецавтомобілів на базі пікапів ISUZU D-Max).

Удосконалити автомобілі під потреби правоохоронців допомогли перевірені часом партнери - ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» (polycar.com.ua).

Переваги пікапів ISUZU D-Max

Не завжди автомобілі Національної поліції призначені тільки для патрулювання вулиць, також існує потреба в техніці, яка здатна перевозити спецобладнання для виконання різних завдань. При цьому не варто забувати, що даним автомобілям належить виконувати завдання в умовах щільного міського трафіку, тому велика увага приділяється співвідношенню таких показників, як: маневреність, вантажопідйомність, габаритні розміри і надійність. Звісно ж, без шкоди позашляховим можливостям.

Погана новина для порушників - для перемикання в режим 4х4 поліцейському пікапу зупинка не потрібна, повний привід доступний в один дотик на швидкості до 100 км / ч. Крім впевненого руху по бездоріжжю, водні перешкоди (глибиною до 600мм) також не стануть на заваді виконанню завдань. Іншими словами, D-Max буде відчувати себе впевнено за будь-яких дорожніх умов.

Родзинка D-Max

Додатковим поліпшенням рамних пікапів стало спецобладнання, яке було встановлено відповідно до вимог поліцейської служби.

- На авто встановлені світлоакустичні панелі з гучномовцями, що попереджають про рух наряду поліції. 

- Кожен борт укомплектований сучасними раціями, що забезпечують бездоганний зв'язок як в умовах міста, так і за його межами.

- В кузов встановлено захисне полімерне покриття поверхні багажного відсіку 

Наші партнери допрацювали японський пікап в інструмент, заточений під виконання службових завдань. Його прохідність, маневрування в потоці, просторий салон для швидкої посадки і висадки пасажирів, містке вантажне відділення, потужний захист і суперсучасне обладнання - все це на службі поліції України.

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.