30.07.2020

Сервіс разом з ISUZU-ATAMAN в Україні

Група підприємств, що представляють торговельні марки ISUZU та ATAMAN в Україні, в тому числі компанія "КОМТРАНСКОМПЛЕКТ" як офіційний дистриб’ютор комерційного транспорту, запасних частин та керуючий представник мережі гарантійного і післягарантійного обслуговування продукції ISUZU й ATAMAN, постійно працюють над розвитком та розширенням дилерської мережі й мережі сертифікованих  сервісних станцій.

Сьогодні мережа сервісних центрів, які обслуговують транспорт ISUZU й ATAMAN, нараховує 30 станцій по всій Україні.  Якщо Ви займаєтесь надбудовами вантажних автомобілів, сервісом автобусів або іншим видом надання послуг, що пов`язані з комерційним транспортом, ми з  радістю розглянемо ваші пропозиції щодо співпраці.

Якщо ви бажаєте стати учасником успішного бізнесу як виробник комерційного транспорту, або долучитися до дилерської мережі чи мережі сервісних станцій, що працюють з провідними марками комерційного транспорту, залиште заявку на зворотній дзвінок на сайті або зателефонуйте за номерами телефонів в розділі «Контакти» - https://isuzu.com.ua/contacts .  

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.