17.09.2020

Сервіс разом з ISUZU-ATAMAN в Україні

Група підприємств, що представляють торговельні марки ISUZU та ATAMAN в Україні, в тому числі компанія "КОМТРАНСКОМПЛЕКТ", офіційний дистриб’ютор комерційного транспорту та запасних частин та керуючий представник мережі гарантійного та післягарантійного обслуговування продукції ISUZU та ATAMAN, постійно працюють над розвитком та розширенням дилерської мережі та мережі сертифікованих  сервісних станцій.

Сьогодні мережа сервісних центрів, які обслуговують транспорт ISUZU та ATAMAN, нараховує 30 станцій по всій Україні.  Якщо Ви займаєтесь надбудовами вантажних автомобілів, сервісом автобусів, або іншим видом надання послуг, що пов`язані з комерційним транспортом, ми з  радістю розглянемо ваші пропозиції щодо співпраці.

Якщо ви бажаєте стати учасником успішного бізнесу, як виробник комерційного транспорту, або долучитися до дилерської мережі чи мережі сервісних станцій, що працюють з провідними марками комерційного транспорту, залиште заявку на зворотній дзвінок на сайті, або зателефонуйте за номерами телефонів в розділі «Контакти» - https://isuzu.com.ua/contacts .  

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.