07.04.2021

Cпеціалізований автомобіль для проведення реагентних робіт на базі шасі ISUZU NPS 75

Новий автомобіль для комунальних служб Києва.

На замовлення комунального підприємства м Київ, Polycar у співпраці з ТОВ «Комтранскомплект» випустив новий продукт - спеціалізований автомобіль для проведення реагентних робіт.

Представлена ​​тут розробка має вузькоспеціалізоване призначення. Застосовуватися такий транспортний засіб може тільки в комунальній сфері, оскільки з його допомогою спеціалізовані бригади проводять реагентні роботи на лініях водопостачання. Замовником в даному випадку виступило підприємство Київводоканал.

Як базове шасі для даної спецтехніки використано вантажне авто марки ISUZU NPS 75, на базі якого виготовлена ​​конструкція, що складається з декількох відсіків: пасажирський, технологічні ніші та резервуар-накопичувач для води. Автомобілі ISUZU відмінно показали себе в роботі, тому в даному випадку замовнику було запропоновано саме цей варіант.

Основою для надбудови є сталевий зварний підрамник, на ньому встановлений фургон зі стінами і дахом з подвійною обшивкою (внутрішня - композит, зовнішня - металлкомпозит) та термоізолюючим прошарком. Таке поєднання матеріалів забезпечує необхідний рівень міцності, вологостійкість і несприйнятливість до погодно-кліматичних умов всієї конструкції.

У пасажирському відсіку передбачено 2 сидіння для перевезеного персоналу (4 людини), є стіл, освітлювальна мережа, засіб зв'язку з кабіною водія і шафа для одягу з обігрівачем.

Автомобіль в стандартній комплектації оснащений 4-тактним, 4-циліндровим дизельним двигуном потужністю 155 к.с. та механічною коробкою передач, колісна формула 4Х4. Наявність повного приводу у даного транспортного засобу суттєво розширює область його можливого застосування, включаючи можливість проведення відповідних робіт на важкодоступних об'єктах з пересіченою місцевістю.

Резервуар для води являє собою конструкцію, виготовлену з нержавіючої сталі. Загальний обсяг резервуара 2,15 м³, складається з двох відділень.

Технологічні відсіки призначені для розміщення в них необхідного технологічного обладнання, оснащені відкидними дверима і пристосуваннями для обладнання, що перевозиться.

Також в оснащенні транспортного засобу є насосний відсік з встановленим в ньому насосом, необхідним шаром термоізоляції і опалювальним приладом автономного типу.

Вузька спеціалізація даного різновиду спецтехніки, оснащення всім необхідним і відмінні експлуатаційні властивості автомобіля гарантують можливість її довгострокового і ефективного використання в галузі водопостачання.

 

Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.