Фінансовий лізинг

На усі авто ви можете оформити фінансовий лізинг
Приватне акціонерне товариство «ІСУЗУ – АТАМАН УКРАЇНА» надає фінансову послугу - надання об’єкта лізингу (автомобілі ISUZU та автобуси ATAMAN) на умовах фінансового лізингу у відповідності до вимог чинного законодавства України та згідно затверджених Приватним акціонерним товариством «ІСУЗУ – АТАМАН УКРАЇНА» внутрішніх правил надання послуг з фінансового лізингу.
 
Режим роботи:
Робочі дні: пн-пт 9-00 до 18-00
Обідня перерва з: 13-00 до 14-00
Вихідні дні: сб-нд, та святкові дні

Базові умови лізінгу

Лізингоотримувач Юридичні особи та фізичні особи-підприємці
Строк лізінгу від 12 до 24 місяців
Авансовий внесок від 30%
Валюта фінансування UAH
Разова комісія 2%
Графік лізингових платежів Щомісячно; Ануїтет або класичний
Додаткові щомісячні комісії, штрафи за дострокове погашення Відсутні
Страхування КАСКО та цивільна відповідальність На строк лізингу, включено у лізинговий платіж
Додаткові умови Термін діяльності від 2-х років
Розрахуйте щомісячний платіж

Документи

Пакет документів від юридичної особи та фізичної особи - підприємця
 • Анкета-заявка на лізинг;
 • Анкета – опитувальник по фінансовому моніторингу;
 • Витяг та/або Виписка з ЄДРПОУ;
 • Опис документів;
 • Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість та/або Свідоцтво про реєстрацію платника єдиного податку або Витяг з реєстру платників ПДВ/єдиного податку;
 • Дозволи, ліцензії, сертифікати та інші дозвільні документи;
 • Протокол/рішення повноважного органу юридичної особи з прийнятим рішенням щодо проведення лізингової операції;
 • Протокол (рішення) повноважного органу юридичної особи про обрання;
 • Наказ про призначення на посаду; Паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Баланс та Звіт про Фінансові результати;
 • Розшифровки до звітності;
 • Довідки із обслуговуючих банків про обороти та кредитну заборгованість;
 • Кредитні договори (інших операцій з запозичення коштів).
завантажитиРозрахуйте щомісячний платіж
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Відомості про державну реєстрацію юридичної особи

завантажити

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 1 Закону України № 222-VIII від 02.03.2015 року «Про ліцензування видів господарської діяльності», ліцензія – запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. В Нацкомфінпослуг інформація щодо ліцензування вноситься зокрема до Державного реєстру фінансових установ (далі – Держреєстр) та Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги (далі – Реєстр юридичних осіб). З інформацією, яка міститься в Держреєстрі можна ознайомитись на сайті Нацкомфінпослуг, а з інформацією Реєстру юридичних осіб – Реєстр осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги

НАЦКОМФІНПОСЛУГ

Довідка про взяття на облік юридичної особи НАЦКОМФІНПОСЛУГ: ФЛ No 643 від 29.01.2019р

завантажити
Орган, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Адреса: 01001, м. Київ-1, вулиця Б. Грінченка, 3;

Орган, який здійснює захист прав споживачів

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Адреса: 01001, місто Київ, вулиця Бориса Грінченка, будинок 1.

Внутрішні правила надання послуг з фінансового лізингу

завантажити
дивитись більше
Дізнатись про послугу

наш менеджер зв'яжеться з вами протягом години

ISUZU і ATAMAN ЗАВЖДИ ПОРУЧ З ВАМИ

Ви шукаєте надійне авто, партнерство з брендом якого додасть додаткову вартість вашому бізнесу? Ми давно вже підготували для вас модельний ряд комерційного транспорту від відомого всесвітньовідомого японського бренду ISUZU для вантажних перевезень та українського бренду ATAMAN для пасажирських перевезень, продукція якого побудована на японській агрегатній базі. Широкий вибір вантажних автомобілів ISUZU від 3,2 тонни та автобусів малого та середнього класу ATAMAN для міста, міжміський I та ІІ класів, лінійку шкільного сегмента та туристичний, доповнив повнопривідний пікап ISUZU D-Max.
 Для вас ми створили мережу авторизованих дилерів та сервісних станцій технічного обслуговування (СТО), щоб надавати послуги з підбору автобусів та автомобілів з відповідними технічними характеристиками для виконання задач по перевезенню пасажирів, або виробництву надбудов для перевезення вантажу. Номенклатура надбудов таких як бортова платформа та бортова платформа з тентом; промтоварний, ізотермічний, рефрижераторний та спеціалізовані фургони; автовежа, цистерна, сміттєвози, постійно доповнюються варіаціями з індивідуальних замовлень. Наші спеціалісти підберуть авто, складуть разом з вами технічне завдання і виконають роботу за вашим замовленням. Обслуговування та супровід вашого автомобіля або автобуса після продажу в мережі авторизованих СТО по всій Україні та постійний склад оригінальних запасних частин ISUZU та ATAMAN додає вартості до транспорту наших брендів для вашого бізнесу.
 Наша продукція доступна завдяки гнучким фінансовим лізинговим пропозиціям для корпоративних та приватних клієнтів. Вона відповідає світовим стандартам якості, вироблена відповідно сучасних європейських вимог та з використанням технологій ISUZU, та пройшла сертифікацію в Україні.
 Прямо зараз телефонуйте нам за контактним телефоном:
або залиште заявку «замовити дзвінок» і ми передзвонимо вам в найкоротший час.
Цей сайт використовує cookies
Ми продовжуємо використовувати утиліти для зберігання файлів
cookies.