Опис Друк

models_chassis_isuzu_n_series_nqr

Скачати буклет

СЕРЕДНІЙ ВАНТАЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ ISUZU

Якщо Ви цінуєте надійність і витривалість, високу рентабельність і економність, легкі вантажівки ISUZU N-серії розроблені спеціально для Вас. Потужний дизельний двигун, висока економія палива, низький рівень викидів, надійна конструкція, максимальна витривалість і безпека, комфортабельна кабіна, відмінний огляд, легкість обслуговування - всі ці особливості зробили N-серію ISUZU лідером на світовому ринку.

Шасі Isuzu NQR71 – одне з найбільш популярних шасі компанії у всьому світі. Вантажопідйомність 5,5 тонн забезпечує однаково зручне і раціональне використання автомобіля, як в міських умовах, так і в приміських перевезеннях. Універсальна рама дозволяє встановлювати на автомобіль різні види кузовів – від звичайного фургона до платформи з будівельною технікою.

Надійність – один з головних критеріїв, за яким покупці у всьому світі обирають ISUZU. Використання найсучасніших технологій в області двигунобудівництва і створення автомобілів, високу якість виробництва забезпечують автомобілям на базі NQR71 ресурс більш ніж в 1 млн. км., а низькі експлуатаційні витрати забезпечують значне зниження вартості 1 кілометра пробігу автомобіля в ході його експлуатації.