Надійність і безпека Друк

Впевненість та безпека в будь-якій ситуації

Cab_Sideview_Img

Передові технології дозволили сконструювати більш легку та жорстку кабіну. Збільшена жорсткість конструкції кабіни підвищує рівень безпеки у випадку зіткнення. Поверхня дверей укріплена, а рама автомобіля підсилена, що дозволяє створити захистний каркас, що забезпечує збереження цілісності кабіни і знижує ризик отримання травм при аварії.

Кабіна ISUZU покоління 700Р забезпечує широке поле зору, в ній покращені показники переднього и бокового обзору, що допомагає водію краще контролювати ситуацію на дорозі. Зручність посадки в кабіну й ергономічність робочого місця дозволяють легко здійснювати тривалі поїздки не викликаючи перевтомлення водія.


 

 

Механізм натягу ременів безпеки

В момент зіткнення спрацьовують механізми натягу, що забезпечують щільне прилягання ременів безпеки до тіла і надійну фіксацію людей, що знаходяться в кабіні.  

Захист колін

Конструкція панелі приборів дозволяє знизити ризик травмування колін при аварії за рахунок поглинання енергії при ударі в області розташування правої ноги, вивільняючи достатньо місця для лівої

Активна безпека

Галогенові фари з мультивідбивачами

Повністю прозорі лінзи фар і встановлені на підніжках кабіни світловідбивачі забезпечують чудове освітлення, поліпшують видимість дороги при русі в темний час доби й підвищує безпеку автомобіля.

 

 

Ребристий дах захищає вітрове скло від дощу

Системи АВS і EBD

Система EBD дозволяє розподіляти зусилля до передніх і задніх гальмівних механізмів, в залежності від загвантаження  автомобіля, а АВS забезпечує стійкість автомобіля, попереджаючи блокування коліс при гальмуванні на слизькій дорозі. сумісне використання АВS і EBD сприяє збереженню керованості автомобіля при здійсненні складних маневрів, дозволяючи уникнути появи аварійних ситуацій.

Антипробуксовочна система (ASR)

ASR обмежує величину максимальних обертів двигуна, попереджуючи пробуксовку коліс на слизькиму покритті при русі автомобіля з місця або при різкому прискоренні. Система активується при русі на слизькій, мокрій чи вкритій снігом дорозі.