Комфортабельна кабіна Друк

Просторий мобільний офіс

Кабіна стала просторим робочим місцем, при проектуванні якого були враховані всі вимоги для забезпечення функціональності, безпеки і комфорту.

 

 

 

Панель приладів з плавними лініями виконана у формі великої хвилі, що робить її не тільки функціональним, але й декоративним елементом, що візуально збільшує внутрішній простір. Панель напівкруглої форми з зручно розташованими елементами керування повторює природну траєкторію руху рук водія.

InstrumentPanel_Img_small

Панель приладів оновлена повністю

Контрольно-вимірювальні прилади легко зчитуються. Світлодіодні індикатори, передбачені стандартами ISO потребують менше електроенергії, а строк їх служби значно довше порівняно зі звичайними лампами..

Більше місця для встановлення додаткового устаткування

Кількість роз’ємів DIN достатньо як для приладів, що входять до базової комплектації вантажівки, так і для додатково встановлюваних інформаційно-розважальних, навігаційних аудіо систем.

Кабіна нового покоління 700Р – це робоче місце водія-професіонала. Забезпечення максимального комфорту при тривалому управлінні автомобілем – одна з основних цілей оновлення дизайну кабіни. Наприклад, розмір і розташування педалей були визначені тільки після проведення відповідних тестів, в ході яких водії під час управління біли взуті в робочі чоботи і важке зимове взуття. Були також розширені можливості для регулювання положення кермової колонки й водійського сидіння. Цілісність дизайну автомобіля Isuzu NLR не порушена навіть в дрібничках.

Нові стандарти розмірів кабіни – це відповідь на багато чисельні запити водіїв. Вертикальні передні стійки відчутно розширюють внутрішній простір: в стандартній кабіні можуть вільно розміститись три дорослих людини.

Рішення щодо кольору внутнішньої обробки кабіни не тільки покращує сприйняття інтер’єру, але й робить непомітними незначні забруднення, які неодмінно виникають при виконанні робіт. Isuzu NLR розраховані на довгий строк служби.

 За рахунок регулювання кермової колонки по висоті і куту нахилу, а також за рахунок зміни положення і куту нахилу сидіння робоче місце швидко налаштовується згідно з індивідуальними особливостями і врахуванням росту водія. Подушки сидінь гарантують максимальний комфорт, в той час як нова пласка поверхня сидінь полегшує посадку і висадку водія.

Зручність посадки в кабіну

Форма передніх стійок дозволяє відчиняти двері на 90 градусів, що значно полегшує доступ в кабіну. Для більшої зручності посадки і висадки підніжки стали ширше й довше.