Опис Друк

models_chassis_isuzu_n_series_nlr

 

 

 

 Скачати буклет

 

ЛЕГКИЙ ВАНТАЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ

ISUZU Motors limited - світовий лідер з виробництва легких вантажівок, представляє на українському ринку комерційні авто ISUZU нового покоління 700Р.

Оновлені автомобілі мають новий зовнішній вигляд і покращену внутрішню обробку, відповідають європейським екологічним нормам при збільшеній потужності і надійності. Експлуатація цих автомобілів стала більш комфортною, безпечною і економічно вигідною. Що робить вантажівки серії N дуже популярними на світовому ринку.

Вантажівки SUZUNLR 85AL створені професіоналами для професіоналів. Використання самих сучасних дизайнерських рішень і інноваційних цифрових технологій при проектуванні комерційних автомобілів SUZUNLR 85AL відчутно підвищило комфорт та безпеку водія.

SUZUNLR 85ALефективні й готові для виконання будь-яких задач. Щоб покращити роботу водія було значно збільшено кількість багажних ящиків і відсіків для установки різноманітного устаткування і збереження необхідних в дорозі речей. Тепер водій зможе розмістити все з максимальною зручністю.