ЗАО «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ ІСУЗУ, УКРАЇНА» Друк

Україно-японське співробітництво щодо освоєння одного з сегментів авто ринку має свою довголітню історію і почалось в 1999 році, коли для виробництва автобусів «Богдан» була обрана агрегатна база ІСУЗУ. Довготривале партнерство стало успішним і з кожним роком набирає обертів. Наприклад, поставка машинокомплектів за 6 років збільшилась з 9 до 3123 одиниць.

Для оптимізації і більш ефективного розвитку бізнесу 28 квітня 2006 року у вигляді Закритого Акціонерного Товариства була створена «Автомобільна компанія ІСУЗУ, Україна». Її акціонерами є корпорація «Богдан» (50% акціонерного капіталу) і японські компанії «ISUZU MOTORS LIMITED» (30% акціонерного капіталу), Sojitz Corporation (20% акціонерного капіталу).

В результаті такого об’єднання, його ініціатори отримали широкий спектр можливостей для оптимізації розвитку бізнесу. Основні напрямки роботи компанії – це поглиблене, детальне вивчення свого сегмента ринку, розширення асортименту у відповідності з формуванням попиту, забезпечення якісного сервісного обслуговування.

Одним з основних аспектів роботи компанії є реальна практична можливість реалізовувати в Україні досвід ведучих японських спеціалістів, котрі є флагманами світового автомобільного ринку. Сьогодні ведеться інтенсивна робота по створенню єдиного ланцюга, котрий складається із Заводу-Виробника, Дистриб’ютора, Дилерів, що працюють в системі. Всі зусилля роботи такого ланцюга направлені на максимальне задоволення попиту на ринку, забезпечення його сучасною і якісною технікою.

Седед першочергових задач компанії – створення оптимальної, стабільно працюючої дилерської мережі, в котрій Дилер займаючись безпосередньо продажем авто техніки, особливу увагу приділяє проблемам забезпечення споживача запасними частинами, надає якісний сервіс, котрий передбачає створення і організацію роботи служби гарантійного обслуговування в сервісних центрах й безпосередньо на технічній базі замовника. В основу цієї роботи закладений багатолітній досвід роботи японських колег із корпорації ISUZU Motors Limited в області логістики, організації аналізу ринку, роботи з оптимізації системи постачання, надання замовнику якісних сервісних послуг і т.п. введення такого роду інновацій дасть можливість Споживачам в Україні впевнитись в надійності і високій якості японської марки ІСУЗУ.

Будучи офіційним Дистриб’ютором, ЗАТ «Автомобільна компанія ІСУЗУ, Україна» регулярно організовує тренінги для співробітників, дилерів, технічного персоналу Заводу-Виробника. Завдяки цим тренінгам українські спеціалісти мають можливість безпосереднього спілкування з колегами із корпорації ISUZU Motors Limited, постійного професіонального росту і самовдосконалення, вивчати і широко застосовувати практичний світовий досвід і світових стандартів на Українському авто ринку.