Вакансії Друк

ЗАТ «Автомобільна компанія ІСУЗУ, Україна» постійно розвивається, розробляє нові проекти, розширює свою діяльність. Тому наша команда завжди рада новим співробітникам. Головна рушійна сила нашого бізнесу — люди. Ми добре розуміємо, що кваліфікація наших працівників, їх цілеспрямованість, відповідальність, відданість справі, бажання працювати в команді є ключовим моментом в досягненні успіху. Саме для цього компанія докладає всіх зусиль, щоб створити сприятливі умови для своїх співробітників, даючи їм можливість використовувати повною мірою і удосконалювати свої навички, знання і творчий потенціал, а також брати активну участь в розвитку компанії, будувати її майбутнє.

ЗАТ «Автомобільна компанія ІСУЗУ, Україна» надає своїм співробітникам повний соціальний пакет, навчання, оплату мобільного зв'язку та ін. У компанії працюють японські експерти з фінансових та технічних питань. Їх досвід роботи на міжнародному ринку допоможе Вам систематизувати свої знання, отримати нові. З нетерпінням чекаємо від Вас відповіді на наші пропозиції.

Надсилайте свої резюме на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Шановний відвідувач, щоб надіслати лист за даною адресою, будь ласка, видаліть нижнє підкреслення після @isuzu
Дякуємо за розуміння!